Conference 2014 (UA)

»КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

ФАКУЛЬТЕТ ЛІНГВІСТИКИ

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3

Шановні студенти 1 та 2 курсів!

Факультет лінгвістики запрошує Вас взяти участь у роботі

II Міжнародної студентської конференції

Ukrainian and Foreign Science: Yesterday, Today, Tomorrow,

яка відбудеться 25 листопада 2014р. у м. Києві за адресою: пр. Перемоги, 37,  корпус 7.

Програма роботи конференції передбачає роботу пленарних та секційних засідань.

Робочі мови конференції: англійська.

Для участі у конференції необхідно до 30 жовтня 2014 року надати наступну інформацію:

1. Заповнений бланк заявки (в друкованому та електронному варіанті) для участі у конференції (бланк додається);
  2. Електронний варіант презентації в PowerPoint
  3. Електронний варіант доповіді, оформлений відповідно до вимог (див. нижче)
  4. Сплатити організаційний внесок

Матеріали та реєстраційну форму надсилати на електронну адресу studconf-kamgs3@ukr.net з поміткою «Конференція»

Презентації повинні відповідати таким вимогам:

1. Презентація має бути виконана у програмі PowerPoint (97-2010) і містити в назві прізвище та ініціали автора, наприклад: IvanovАВ_presentation.
  2. Обсяг презентації: 10-15 слайдів
  3. Орієнтовний час доповіді: 3-5 хвилин

Тези доповідей повинні відповідати таким вимогам:

• Файл з тезами повинен бути у форматі DOC (97-2010) і містити в назві прізвище та ініціали автора, наприклад: IvanovАВ_thesis.
  • Текст повинен бути набраний в WORD у форматі А4, гарнітура Times New Roman, розмір 14, інтервал 1 (поля сторінок – 2 см.).
  • Рисунки, малюнки, діаграми, схеми, блок-схеми, графіки, таблиці і т.п. повинні бути чорно-білими, та з обтіканням тексту «Навколо рамки». Всі рисунки, що не стосуються теми доповіді будуть вилучені (наприклад, фото студентів і т.п.)
  • 1-й рядок: назва доповіді (вирівнювання по центру, шрифт жирний, великими літерами).
  • 2-й рядок: ім’я та прізвище автора (жирний курсив, вирівнювання по центру);
  • 3-й рядок: місце навчання; вирівнювання по центру.
  • Через один рядок відступу друкуються тези доповіді, обсяг – до 3-х сторінок.
  • Після тез подається список використаних джерел (References:) оформлений відповідно до стилю APA (секції 4, 5) − http://www.michener.ca/lrc/lrcapa.php та IEEE (секції 1, 2, 3) − http://www.computer.org/portal/web/publications/style_refs) у алфавітному порядку.

Організаційний внесок на отримання електронного збірника матеріалів конференції становить 20 грн і сплачується за адресою оргкомітету (див. нижче)

Увага!

Кількість учасників конференції обмежена. Організаційний комітет лишає за собою право відбору презентацій та доповідей. Рукописи не повертаються, тези не рецензуються. Тези, які надіслані пізніше вказаного терміну розглядатися не будуть. Допускаються тези у співавторстві (не більше 2 авторів на одні тези). Безкоштовні курси
від ешко, із вивчення англійської мови, ві зможете завантажити із категоріїї «бібліотека»